Gerbėjų pageidavimu ir norėdamas į koncertus įnešti gaivaus ir šviežio vėjo bei dainų, dainininkas Andrius Mamontovas tęsia naujausio albumo „Elektroninis dievas“ koncertus pavasariniame ture. Koncertai bus rengiami didžiausiuose Lietuvos miestuose ir dar tuose miestuose į kuriuos Andrius Mamontovas nespėjo užsukti, bet sulaukė daug kvietimų koncertuoti. Kūrėjo muzika visus veikia vienodai – ištirpdo žemaitišką santūrumą, dar labiau pripildo aukštaitišką atvirumą. Andrius Mamontovas niekada neskirstė ir neskirsto savo publikos į regionus, provincijas ar didmiesčius. Anot kūrėjo, “žiūrovai, mėgstantys panašią muziką, yra panašios pasaulėjautos žmonės net skirtingose pasaulio vietose, ką jau kalbėti apie mūsų mielą, mažytę šalį“.

Pavasarinio turo koncertuose Andrių Mamontovą lydės grupė aukščiausio lygio muzikantų bei scenos bendražygių, o pasirodymų metu skambės ne tik naujausios, bet ir visų seniai pamėgtos dainos, kurių metu ramiai sėdėti tiesiog neįmanoma.

Bilietus galite įsigyti visose tiketa.lt kasose bei koncerto vietoje. Į Šiaulių koncertą bilietus galite įsigyti bilietupasaulis.lt kasose.

Andrius Mamontovas. Elektroninis Dievas

Pavasario turas

Kovo 14 d. Marijampolė, Kultūros centras

Kovo 16 d. Kaunas, Girstučio salė

Kovo 17 d. Ukmergė, Kultūros centras

Kovo 21 d. Šiauliai, koncertų salė „Saulė“

Kovo 22 d. Panevėžys, J. Miltinio dramos teatras

Kovo 28 d. Vilnius, Nacionalinis dramos teatras

Kovo 29 d. Plungė, Kultūros centras

Kovo 30 d. Klaipėda, Koncertų salė

Kovo 31 d. Mažeikiai, Kultūros centras

 

Generalinis rėmėjas Pagrindinis rėmėjas

Informaciniai rėmėjai:

On vasario - 8 - 2012 -2011 metai

Komentuokite