Andrius Mamontovas sugrįžta į pajūrį

Praėjusią žiemą pristatęs naujausią savo albumą „Elektroninis dievas“, Andrius Mamontovas tarsi dar kartą patvirtino žinomą tiesą – prasminga ir gili kūrybą visuomet sulaukia atgarsio. Į albumo pristatymo turo koncertus, įvairiuose Lietuvos miestuose, plūdo minios A. Mamontovo muzikos gerbėjų.

Šią vasarą, vertinantys talentingo kūrėjo muziką ir dainas, turės progą susitikti su A. Mamontovu saulėtame pajūryje. Muzikantas liepos ir rugpjūčio mėnesiais pakvies į savo koncertus Palangos Vasaros estradoje ir Klaipėdos „Amberton“ viešbučio terasoje, esančioje 70 m. aukštyje.

Giedras dangus, 70 metrų aukštyje tvyranti tyla ir atsiveriantis peizažas į marias, sukuria ypatingą ir įsimenančią koncerto atmosferą. Būtent dėl šių priežasčių muzikantas dainuos taip arti dangaus…

A. Mamontovas susitikimams su savo muzikos gerbejais mėgsta rinktis neįprastas erdves. Šiemet savo naujausią albumą „Elektroninis dievas“ jis pristatė Lietuvos Nacionaliniame teatre, o panevėžiečius pakvietė į J. Miltinio teatrą.

Vasaros koncertuose Palangoje ir uostamiestyje skambės patys naujausi A. Mamontovo kūriniai ir jau žinomos dainos, su kuriomis užaugo ne viena dainininko gerbėjų karta.

Muzikanto pasirodymai Palangoje ir Klaipėdoje – tarsi žiemos ir pavasario koncertinių turų tąsa. Šio atlikėjo gerbėjai žino, kad Andrius į koncertus kviečia tuomet, jei turi ką pasakyti naujo savo klausytojams. A.Mamontovo dainos skirtingose erdvėse kaskart įgauna naujo skambesio.

Dainininkas yra sakęs, kad „visada norisi turėti tą naujumo jausmą, nes tik jis pasirodymus paverčia ypatingu susitikimu su žiūrovais“.

A. Mamontovo vasaros koncertai pajūryje:

Liepos 7 d. 20 val. Palangos Vasaros estrada ,

Liepos 27 d. 20 val. Ant „Amberton“ viešbučio XX aukšto stogo,

Rugpjūčio 3 d. 20 val. Palangos Vasaros estrada .

Bilietus galite įsigyti visose „Tiketa“ kasose!

Bilietai

On birželio - 18 - 2012 1. Artimiausi renginiai

Komentuokite