Atsisveikinkime su Klaipėdos blusų turgumi šį sezoną. Sendaikčių išpardavimas… Nešk ir parduok, kitiems metams nepasilik. Atsisveikiname iki „Kalėdinio blusų turgaus“. O kitą vasarą startuosime atsinaujinę ir išsiplėtę.Blusų turgus – įdomus ir naujas renginys mūsų mieste, kuris sutraukia nemažai publikos. Ne tik pardavėjų, bet ir pirkėjų.

Čia galima pamatyti daug įdomių dalykų – nuo varinių virdulių iki įvairių papuošalų, taip pat drabužių bei avalynės iš antrų rankų. Daugelis čia ateina pasigrožėti nuostabiais amatininkų darbais – nuo metalo darbų iki keramikos.

Tai jau tampa pasivaikščiojimų vieta, kur sutinki senus pažįstamus, kurių jau šimtą metų nematei. Pabuvus čia, pasivaišinus skaniais blynais norisi ateiti dar ne kartą.

Renginio vadovai tikrai išradingi – tai sugalvoja visus pakviesti pasimankštinti, tai aukcione sudalyvauti.

Tai gali būti ir viena iš galimybių senjorams bei neįgaliesiems pardavus savo rankomis sukurtą darbelį prisidurti prie pensijos vieną kitą litą arba parodyti savo darbus visuomenei. Tad gal organizuokime šioje erdvėje senjorų ir neįgaliųjų darbų parodą-pardavimą arba vien tik parodą.

Nelaikykime darbų tik sau. Parodę juos žmonėms pajusite savo darbų vertę. Neužsidarykime tarp keturių sienų – bendraukime, kurkime savo darbais džiugindami kitų žmonių širdis.

Blusų turgus vyksta sekmadieniais, 10-14val. Tikrai verta užsukti!

http://www.facebook.com/blusuturgus

On rugpjūčio - 23 - 2010 2010 metai