Vestuvės

Vestuvės pati įsimintiniausia ir šviesiausia diena šeimos gyvenime. Ši šventė nuo pirmųjų pažinties dienų yra apipinta svajonėmis ir lūkesčiais. Planuojamas kiekvienas žingsnis, smulkmena, nes ši šventė vienintelė ir nepakartojama akimirka…

Tačiau susidūrus su šventės organizavimu, neretai poros pasimeta rūpesčių sraute kur surasti tinkamą šventimo vietą, kuri turėtų būti ypatinga, o gal net netradicinė, kuriuos muzikantus ar atlikėjus pasikviesti į savo šventę, kur kreiptis dėl maitinimo ir aptarnaujančio personalo paslaugų, šventinių fejerverkų , dekoracijų ir t.t.

Šie ir kiti klausimai užgriūva kaskart vos pagalvojus apie savo šventę. Todėl dažnai jaunieji patiria bereikalingą stresą ir įtampą, kurios galima išvengti.

Mes mielai prisidėsime prie jūsų šeimos kūrimo šventės ir padovanosime jums gražią šventę, suplanuotą iki menkiausių smulkmenų: sukursime šventinį scenarijų, paruošime kvietimus, pasiūlysime iš gausybės šventimo vietų išsirinkti gražiausią ir netradiciškiausią, pasirūpinsime šventės transportu, šventinės vietos ir bažnyčios puošyba bei dekoravimu, parengsime linksmiausią šventinę programą, pakviesdami garsiausius Lietuvos atlikėjus, kolektyvus ir vedėjus, pasirūpinsime scena, renginio garsu ir apšvietimu bei fejerverkais.

Renginio programoje netrūks sveikinimų, atrakcionų, gražių akimirkų, kurios bus įamžintos foto ir videojuostoje ir, žinoma, jūsų prisiminimuose.

Mūsų tikslas, kad jūsų vestuvės taptų šventine idilija jums ir jūsų svečiams!

į viršų

Mergvakariai ir bernvakariai

Mergvakariai Nežinote kokį pokštą iškrėsti savo draugui ar draugei mergvakario ar bernvakario proga?

Trūksta minčių vakaro idėjai?

Mes pasiruošę padėti. Esame prikaupę aibę „padykusių“ minčių, subtilių detalių mergvakario ar bernvakario šėlionėms. Tokį vakarą neverta liūdėti. Mergvakaris ar bernvakaris tai ne liūdesio ar atsisveikinimo su jaunystės malonumais šventė. Šį vakarą padėsime sukurti netikėtumų, atrakcijų ir linksmybių kupiną nuotaiką jums ir jūsų draugams bei draugėms.

Jūsų patogumui pasiūlysime ne vien šio vakaro organizavimą, bet ir rūbų nuomą. Galėsite pasirinkti jums tinkančios tematikos kostiumus mūsų karnavalinių rūbų kolekcijoje.

Sukursime jūsų mergvakario ar bernvakario vakaro receptą pagardindami jį įvairaus aštrumo prieskoniais…

Šėlionės tik prasideda…

į viršų

Jubiliejai

Jubiliejus džiaugsmo, džiūgavimo ir linkmybių momentas. Juo paminime svarbią sukaktį šeimoje, draugų ir artimųjų rate.

Gal būt pabodo įprastas pasisėdėjimas prie didžiulio stalo ir užstalės dainos? Gal norite savo šventėje išvengti pasiruošimo, maisto gaminimo ir linksmybių planavimo svečiams rutinos?

Mes pasirengę jūsų gražią sukaktį paminėti surengiant įspūdingą šventę, kad būdamas jubiliatu ar jubiliate pasijustumėte tikru garbės svečiu, kuris šventės metu pagerbiamas ne tik savo svečių ir artimųjų skambiais tostais, bet ir garsiausių atlikėjų dainomis ar įspūdingais numeriais.

Jūsų vakaras lai būna stebuklų ir netikėtumų kupina šventė, vainikuota fejerverkais ir ugnies šou, pasiplaukiojimu jūra ar mariomis, o gal net ilgiausių metų palinkėjimais iš paukščio skrydžio..Fantazija beribė kaip ir mūsų troškimai ir svajonės. Leiskime jums tokį vakarą juos išpildyti ir paversti realybe.

į viršų

Vaikų gimtadieniai

Į stebuklų, fantazijos, akibrokštų bei pasakų veikėjų pasaulį pakviesime jūsų mažuosius, dovanodami šventę jiems ir jų mažiesiems draugams.

Mūsų kolektyvas turi parengęs įdomių šventinių staigmenų mūsų mažiesiems. Tėveliams galime padėti sukurti mažytę pasaką savo mažyliui, kurios metu jis ir jo draugai pasiners į žaidimą kelionę, kurioje susitikimai su jam gerai pažįstamais personažais, o gal ir pažintis su dar neregėtais pasakų, knygų ar žaidimų herojais. Daugybė saldžių staigmenų, atrakcionų, dovanėlių ir netgi burtų…

Mažiesiems mūsų draugams galime pasiūlyti puikių vaikiškų kostiumų mūsų karnavalinių rūbų kolekcijoje.

į viršų

Kalėdiniai renginiai

Kalėdos – dovanų ir stebuklų metas, kai visa šeima susirenka prie bendro stalo, pakuoja dovanėles ir linksminasi kartu su Kalėdų seneliu.

O gal kaip nors kitoniškai atšventus Kalėdas..?

Puiku..Pasiūlysime įvairių teminių vakarėlių temas, maitinimo, garso, apšvietimo, fejerverkų paslaugas. Ir netgi susitarsime su Kalėdų seneliu ir jo pagalbininkais, kad jis neaplenktų jūsų šeimos ir draugų kalėdinio vakaro, pamalonindamas jus savo apsilankymu ir dovanomis.

Viskas įmonoma… Juk Kalėdos stebuklų metas…

į viršų