verslo
Mūsų įmonė turi nemažai teminių pasiūlymų įvairiausioms įmonių šventėms ir vakarėliams bei idėjų ir netradicinių sprendimų aktyviam jūsų kolektyvo poilsiui, oficialiam pristatymui ar parodai.

Proginiai įmonių renginiai

Džiugu, jog verslo sektorius tampa vis aktyvesnis ne vien darbe, bet ir puikiai linksmindamasis ir paminėdamas savo profesines šventes.

Siūlome suorganizuoti įsimintiną jūsų įmonės naujų patalpų, padalinio ar filialo atidarymo, gražios darbo veiklos sukakties, naujo produkto pristatymo, darbo veiklos rezultato įvertinimo ar apdovanojimo šventę, į kurią pakviesime ne tik jūsų įmonės svečius, draugus ar partnerius, bet ir žymius Lietuvos scenos atlikėjus, vedėjus ir kolektyvus.

į viršų

Šventės įmonės darbuotojams

Gerai dirbant reikia ir gerai pailsėti. Patirtis rodo, jog įmonės vis dažniau kreipiasi į mus, norėdamos kuo įspūdingiau ir netradiciškiau palydėti senuosius metus, pašėlti šauniame kalėdiniame vakarėlyje už visus metus ir atsiimti pelnytas dovanas iš Kalėdų senelio, pakviesti savo kolegas ir partnerius iš kitų miestų ar net užsienio valstybių ir pasivaržyti įvairiose rungtyse vasaros metu, kai gamta pati gražiausia ir dosniausia ne tik grynu bei šiltu oru, bet ir galimybėmis surentgti puikų sąskrydį, komandų varžybas ar ekstremalių išbandymų kupiną avantiūrą.

Mūsų įmonė turi nemažai teminių pasiūlymų įvairiausioms įmonių šventėms ir vakarėliams bei idėjų ir netradicinių sprendimų aktyviam jūsų kolektyvo poilsiui.

į viršų

Motyvaciniai renginiai

Daugelis kompanijų, siekdamos suburti aplink save darnų, kūrybišką, komandiniam darbui pasiruošusį kolektyvą renkasi ir nevisai tradicines kolektyvo skatinimo priemones. Viena iš tokių priemonių yra motyvaciniai renginiai jūsų įmonės komandai.

Jų esmė komandos bendradarbiavimas neformalioje aplinkoje siekiant geriau pažinti vienas kitą, išugdyti komandinį darbą, pasitikėjimą ne tik savimi, bet ir savo kolegomis, sukurti tinkamą „mikroklimatą“ įmonėje darbo ir laisvalaikio metu.

Šių renginių metu galima variuoti žaidimų, užduočių ir įvairaus pobūdžio atsipalaidavimo terapijų deriniais, atsižvelgiant į jūsų įmonės poreikius ir tikslus komandos atžvilgiu.

Šių renginių metu įgijamas pasitikėjimas ir vienas kito pažinimas vieninga ir stipri komanda, pasiruošusi darbui bei jūsų įmonės bendrų tisklų siekimui!

į viršų

Konferencijos, parodos

Kad dalyvavimas parodoje ar konferencijoje būtų išties efektyvus ir jūsų įmonės įvaizdis paliktų įspūdį ne tik lankytojams, bet ir dalyviams, siūlome taupyti jūsų brangų laiką ir pasitelkti mūsų pagalbą konferencijos ir parodos medžiagos sutvarkymui, reklaminio, parodos stendo gamybai, garso aparatūros, scenos nuomos paslaugai, personažų, pristatysiančių jūsų įmonę parinkimui bei kitos reklaminės atributikos paruošimui. Išskirtinumas neleis susilieti minios ir kitų dalyvių sraute ir garantuos sėkmę parodoje ar konferencijoje.

į viršų

Įmonės kino filmas

Jūsų kompanijai reikia naujų vėjų po darbų maratono?

O gal manote, kad jau viską matėte ir niekas Jūsų nebenustebins?

Siūlome naujieną Jūsų kompanijos kino filmas! Tai tęstinis dviejų dalių projektas su neįkainuojama išliekamąja verte. Siūlome visai jūsų įmonei palikti kasdienius rūpesčius, išjungti kompiuterius ir persikelti į pačią tikriausią filmavimų aikštelę. Žaiskite kiną, gyvenkite juo ir tapkite tikrais aktoriais! Pasirinkite kino žanrą: komediją, dramą, siaubo, istorinį, vesterną, o gal net veiksmo filmo žanrą, kuriame tapsite „superherojais“. Pagal pasirinktą temą sukursime originalų scenarijų kuriame šmaikščiai pažvelgsime į visas kompanijos aktualijas, kolektyvo narių santykius, ateities planus.

Antroji projekto dalis kino filmo pristatymas ir iškilminga apdovanojimų ceremonija, kuri gali tapti jūsų įmonės kalėdinio vakarėlio ar vasaros sąskrydžio renginio dalimi.

į viršų