Įmonė organizuoja miesto bei valstybines šventes, bilietinius renginius Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose, kuria ir dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose ir akcijose.

Koncertai

koncertai

Įmonė savo istoriją pradėjo būtent nuo bilietinių renginių organizavimo Klaipėdoje ir kituose miestuose. Ambicingai savo veiklą įmonė pradėjo nuo Rusijos popscenos žvaigždės Olego Gazmanovo koncerto Klaipėdoje. Per visus gyvavimo metus įmonė sukaupė gausų patirties bei žinių bagažą. Įmonė sėkmingai bendradarbiauja ne vien su Lietuvos, bet ir su užsienio atlikėjais, kolektyvais, geriausiomis renginių techninio aptarnavimo įmonėmis bei renginių vedėjais.

Koncertus organizuojame tiek ir kamerinėse, tiek ir didžiosiose miestų scenose, arenose bei siūlome platų koncertinių renginių spektrą.

į viršų

Valstybinės ir miesto šventės

viesieji

Mūsų įmonė organizuoja miesto bei valstybines šventes, minint svarbias mūsų miesto, valstybės, istorijos bei kultūrines datas. Stengiamės nuolat ieškoti kuo įvairesnių, novatoriškesnių ir netradicinių sprendimų šių renginių organizacinėje bei kūrybinėje eigoje, kad šiomis šventėmis būtų pasiektas pagrindinis tikslas jų svarbumo bei tradiciškumo tęstinumas dabartinėje bei ateities kartų Lietuvos visuomenėje.

į viršų

Meniniai projektai

meniniai

Įmonė nuolat stengiasi paįvairinti miesto žiūrovų kultūrinį gyvenimą organizuodama aukšto kultūrinio lygio meninius projektus. Stengiamės bendradarbiauti su garsiausiais Lietuvos režisieriais R. Tuminu, E. Nekrošiumi, O. Koršunovu, Keistuolių teatro kolektyvu, A. Cholinos šokio teatru, suteikdami galimybę savo žiūrovui teatro gastrolių metu susipažinti su naujausiais teatrų sezonų spektakliais bei kitais teatro meno kūriniais.

Daug dėmesio skiriame tiek ir estrados, tiek ir rimtosios muzikos kolektyvavams, kurių gretose iškyla fenomenalūs talentai, garsinantys savo šalį tolimiausiuose kraštuose bei pasaulinio garso konkursuose.

Įmonė atvira meniniams projektams ir akcijoms, kuriose atsiskleidžia puikios galimybės tobulinti savo kūrybines galias, prisidėti prie visuomenės meninio lygio ugdymo bei meninio-kultūrinio dialogo skatinimo.

į viršų