Populiarūs, visiems žinomi kūriniai, atliekami trimis violončelėmis, įgauna naujų spalvų ir iki šiol negirdėto skambesio. „Melo-M“ koncertų žemėlapis veda per Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Rusiją, Belgiją, Angliją, Aziją, Afriką ir tęsiasi už Atlanto.

Grupę iš Latvijos sudaro: Kārlis Auzāns, Valters Pūce ir Antons Trocjuks. Šie muzikantai žinių sėmėsi pas tokias violončelės legendas kaip Mstislavą Rostropovičių, Mishą Maiskį, Fransą Helmersoną bei kitus.

„Melo-M“ profesionalumą jau įvertino tokios žvaigždės, kaip suomių grupė „Apocalyptica“, Boney M vokalistė Maizie Williams, Laima Vaikulė, Raimondas Paulas ar Robertas Wellsas, su kuriais „Melo-M“ kartu lipo ant scenos.

Programoje įvairių muzikos stilių paletė: nuo Suomiškos polkos, airiško džigo, egptiečių misirlou ar graikiško sirtakio iki visiems puikiai žinomų hitų – Coldplay „Clocks“, Gloria Gaynor „I Will Survive“, Europe „Final Countdown“ bei kitų. Melo-M taip pat atliks ir savos kūrybos kūrinius, kuriuos parašė grupės siela – Kārlis Auzāns.

Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose bei internetu

On spalio - 20 - 2011 3. Mes spaudoje

Komentuokite